Rekomendacje i informacja zwrotna

Mapa organizacji zbiera informację zwrotną i dane na temat współpracy  
w tradycyjnych lub relacyjnych ankietach, bo głos Twoich pracowników jest ważny.


Z kim współpracujesz?

Czasem pytnie to najłatwiejsza opcja. Zaproś pracowników do Mapy organizacji i zapytaj ich o współpracę. W kilka minut zyskasz obraz współpracy bez rozmów z IT. Jeśli wolisz czerpać dane o współpracy z systemów IT, zobacz integracje.


Do kogo zwracasz się po wiedzę?

Eksperci, źródła wiedzy, talenty, innowatorzy, osoby dostarczające wsparcia - kogo szukasz? Uruchom kulę śnieżną i znajdź specyficzne osoby nawet w dużych organizacjach. Metoda kuli śnieżnej pozwoli Ci zwrócić się do znanych Ci osób, które wskażą kolejne osoby, które wskażą kolejne i tak przeskanujesz organizację.


Który projekt jest obiecujący?

Znajdź ekspertów i zapytaj ich o zdanie w tematach, na których się znają. Dzięki ich wskazówkom na temat nowych projektów i pomysłów dziesięciokrotnie obniżysz koszty badań, rozwoju i wdrożeń nowych projektów.

  • Który projekt ma największy potencjał biznesowy?
  • Który projekt ma najwyższe szanse wdrożenia?
  • Który projekt niesie największą wartość dla użytkownika?
  • Który projekt ma największy potencjał rozszerzenia oferty firmy?

Na czym się znasz?

Pogłębiaj wiedzę o umiejętnościach pracowników w 1 minutowych ankietach. Tak znajdziesz w firmie osoby z konkretnymi umiejętnościami. To też pierwszy krok do budowania sieci ekspertów lub wspólnot praktyków, który pozwoli Ci precyzyjnie kierować pytania dotyczące projektów do ludzi, którzy znają odpowiedzi.