Ile Twoja firma wydaje na współpracę?

Współpraca to podstawa sprawnego działania. Pozwala osiągać wielkie cele, ale jednocześnie angażuje jedną trzecią czasu pracy każdego pracownika. Tak jest w większości firm, i to dobrze. Jeszcze lepiej, gdy wiesz ile to kosztuje i co możesz zrobić, żeby współpraca szła lepiej, a firma wydawała mniej.

Dalej

Liczba pracowników Twojej firmy:

Użyj suwaka aby określić liczbę pracowników w twojej firmie.

Dalej

Wśród {{employees}} pracowników w dowolnej chwili {{cooperatingEmployees}} zaangażowanych jest we współpracę

Legenda:  to {{people.unit}} pracowników

Średnie wynagrodzenie w Twojej firmie:

Podana liczba to średnie miesięczne wynagrodzenie brutto pracownika w Polsce. Możesz ją zmienić na średnią kwotę wynagrodzenia brutto w Twojej firmie jeśli chcesz dokładnie dopasować wyliczenia.

Dalej

Twoja firma rocznie wydaje na współpracę {{cooperationSpending}} zł

Przy średnim koszcie pracy {{salary}} zł brutto i {{employees}} pracownikach, całkowite roczne koszty wynagrodzeń wszystkich pracowników to około {{salarySpending}} zł. Jedna trzecia czasu pracy przeznaczana jest na współpracę, co w skali roku daje koszt około {{cooperationSpending}} zł.

Legenda: to {{cooperationSpendingUnit}} zł

Czas przeznaczany na współpracę

Przeciętny pracownik spędza 14% czasu w pracy na komunikacji i koordynacji swoich działań z innymi osobami w zespole, dziale i firmie. Kolejne 19% czasu pracy zajmuje mu szukanie informacji i wiedzy wśród innych pracowników firmy. Razem daje to ⅓ czasu spędzanego przez każdego pracownika na czynności związane ze współpracą

Dalej

14% Komunikacja i koordynacja

19% Poszukiwanie informacji

Źródło: Raport McKinsey Global Institute, na podstawie badań 5 tysięcy firm [Link].

Procent pracowników pracujących przy komputerze:

Oszacuj ilu pracowników w Twojej firmie pracuje przy komputerze, aby wyliczyć możliwe oszczędności związane z usprawnieniem współpracy.

Dalej

Wdrażając Mapę organizacji możesz zaoszczędzić {{savings}} zł

Mapa organizacji to oprogramowanie, które usprawnia współpracę w firmie. Pozwala zaoszczędzić przynajmniej 3% czasu spędzanego przez pracowników pracujących przy komputerze na czynnościach związanych ze współpracą.

Sprawdź jak to działa

Uzupełnij dane, aby otrzymać ofertę dostosowaną do Twojej firmy i zobaczyć jak działa Mapa organizacji.

Kogo jeszcze zainteresuje usprawnienie współpracy?

Już niebawem przygotujemy ofertę i wyślemy ją na Twój adres email. To dobry moment żeby podzielić się tą prezentacją z innymi osobami z firmy, które mogą być zainteresowane usprawnieniem współpracy u Ciebie w firmie. Wpisz ich adresy email albo skopiuj link prowadzący do tej prezentacji.

Wyślij

Gratulacje!

Jesteś na dobrej drodze żeby usprawnić współpracę w Twojej firmie uzyskując przy tym znaczące oszczędności.

Do usłyszenia wkrótce.