Dane o współpracy w jednym miejscu

Mapa organizacji integruje dane na temat współpracy z różnych aplikacji, 
bo Twoi pracownicy korzystają z wielu narzędzi by razem osiągać więcej.


Logowanie (Single Sign On / SSO)

Nie proś pracowników, by zapamiętali kolejny login i hasło. Wystarczy, że są zalogowani do GSuite, Office 365, czy Active Directory (lokalnego lub w chmurze). Nie martwi Cię też to, czy nowi pracownicy mają szybki dostęp do Mapy, a odchodzący tracą uprawnienia, bo dzieje się to automatycznie.


Profile osób / zespołów / projektów

Prawdopodobnie masz już profile pracowników w jednym lub wielu systemach. Połącz te informacje w Mapie organizacji. Mapa synchronizuje się z GSuite, Office 365, i Active Directory (lokalne lub w chmurze), a dane z innych systemów, np. lista projektów, nad którymi ktoś pracuje, umiejętności lub dowolna informacja, sprawią, że wyszukiwanie osób lub zespołów zyska super moce.


Współpraca poprzez e-mail i chat, praca nad dokumentami

Współpraca pracowników pozostawia cyfrowe ślady w wielu miejscach. Zyskaj dynamicznie zmieniający się obraz współpracy dzięki włączeniu w Mapę organizacji metadanych na temat interakcji. Nie ingeruje to w prywatność pracowników, bo dotyczy tylko ogólnych kierunków interakcji, a nie ich treści i jest pod ich kontrolą.


Wspólne tworzenie kodu

Twoim programistom czasem brakuje umiejętności społecznych? Ułatw im kontakty i zwiększ produktywność dzięki synchronizacji danych o współpracy z narzędzi codziennie używanych w programowaniu: Github, Gitlab, Bitbucket, Azure Devops lub innych repozytoriów kodu.


Praca przy projektach i zadaniach

Wnieś synergię, wymianę wiedzy i nową perspektywę w pracę projektową integrując dane o współpracy nad zadaniami i projektami z takich narzędzi jak Asana, Jira, Planner czy Trello.


Spotkania i telekonferencje

Pracy, która odbywa się offline nie sposób ująć w schemacie współpracy? Mamy na to sposób. Zbierz cyfrowe ślady spotkań z kalendarza i programów do telekonferencji.