Spójrz na to co robisz
z nowej perspektywy

Nasza firma nazywa się Network Perspective sp. z o.o. Pomagamy firmom,
 odblokować potencjał tkwiący we współpracy między ludźmi.

52K

52 tysiące pracowników
korzysta z Mapy organizacji

358K

358 tysięcy zmapowanych
relacji współpracy

Wyszliśmy z założenia że współpraca w firmie jest równie ważna co relacje podwładny-przełożony. Dlatego wbudowaliśmy współpracę w oprogramowanie tworzące schemat organizacyjny firmy. Okazało się że to zmienia zasady gry, buduje przyjazną kulturę i tworzy przestrzeń do działania razem. Daje to pracownikom dostęp do sprawdzonych praktyk działania, zwiększa zrozumienie pracy w organizacji, przyspiesza poruszanie się poza ścieżkami formalnymi i odnalezienie się w nowych sytuacjach.

Anita Zbieg, CEO Network Perspective

Co mówią klienci?

Mapa organizacji bardzo dobrze wpisuje się w dzisiejszy sposób myślenia banku, o tym jak wyjść w przyszłość: jak zastąpić tradycyjne, scentralizowane i nieefektywne mechanizmy wspierania rozwoju ludzi nowoczesnymi technologiami – bardziej zwinnymi, rozproszonymi i o większym stopniu obiektywizmu.

Jakub Fast, Dyrektor Zarządzający ds. Produktów i Segmentów Klienckich Bankowości Detalicznej, mBank

Jak mam nowe zadanie, to na Mapie organizacji widzę co jak działa, jak pracują osoby doświadczone, kto się kontaktuje z kim w podobnych tematach. Dzięki temu mogę nie wyważać otwartych drzwi.

Senior Key Account Specialist, Samsung

Mapa organizacji pomaga nam zobaczyć wpływ naszych decyzji i projektów. Możemy szybko zweryfikować ich skuteczność w odniesieniu do budowania kultury współpracy, innowacji i dzielenia się wiedzą.

Agnieszka Bieniak, Chief Human Resources Officer w Burda International Poland

Inżynierowie i techniczne stanowiska potrzebują tych informacji. Musimy wiedzieć dużo o współpracy: jak się ma dział do działu, produkcja i logistyka. Po to, żeby ustawić produkcję i cały proces na maszynach.

Inżynier Procesu, SCANFIL Poland

W Mapie organizacji szybko znajduję osobę, której potrzebuję i widzę czym się zajmuje. Poprzednio mówiłem innym osobom w firmie jakie mam zadanie i pytałem z kim to mogę załatwić. Tutaj widzę od razu i mogę to zrobić sam.

Product Manager, General Electric Healthcare

Dzięki Mapie organizacji znamy dokładne ścieżki naszej współpracy zarówno w sprawach naukowych jak też w sprawach administracyjnych.

Deputy Director for Operations, International Institute for Molecular and Cell Biology in Warsaw